Що потрібно для якнайшвидшого закінчення війни на сході України?

Сьогодні дві жінки, одна з Луганська, друга з Івано-Франківська поставили мені це запитання.
ЩО?
Я не готова була відповідати і попросила трохи часу.
Відповідь прийшла поступово:
1. ПРАВДА.
Всяка, різна. І про те, що ми боялись, коли нам відбирали бізнес, і про те, що ті, хто зараз втікає від війни, весною виганяли наших військових геть, і про те, що армія, та і всі силові структури загалом, ніколи не відходили до кінця від пуповини СРСР, і тільки щойно її позбуваються. І...
2. Гордість. За правду Майдану. За Небесну Сотню чи вже й дивізію. За те, що на голому місці, з нічого, з нуля, тисячами різних зусиль ми творимо якусь неймовірну взаємодію. За усвідомлення власної відповідальності за те, що діється довкола.
3. СИЛА. Мабуть до кінця не зумію пояснити, ЩО це.
Здатність іти проти фізики. З деревяними щитами проти куль. З добровольцями проти професійної армії Росії. З вірою, що Любов більше, як ненависть. З вірою, що ти маєш право ЖИТИ. Жити ЖИТТЯМ, не існуванням.

Чомусь прийшло відчуття, що війна закінчиться дуже скоро, до середини серпня.

3 коментарі

Адам Чесноков
Пані Галино, на мій погляд, Ви любите брехню і жиєте в ілюзіях. Таким людям як Ви нема що доказувати, бо сперечатися з Вами марно. Тепер велике значення відіграють емоції, а не розум і совість, але вирішив трохи написати. Ви багато у своїх дописах пишете про правду, пишете що вона переможе. Добре.
Питання до Вас: правда, що простим людям після майдану стало важче жити? Правда, що до влади прийшли знову олігархи? Правда, що вибрали президента, який був серед засновників ПР і мав відношення до скандалу у команді Ющенка. Правда, що син президента і багато синів депутатів і інших високопосадовців не приймають участь у АТО? Правда, що люди, які називають себе «патріотами», багато років піднімають розкольницькі теми, замість того, щоб об’єднувати країну? Правда, що одні люди ледве зводять кінці з кінцями, а багаті посилають їх на забій?
Ви пишете, що війна закінчиться у середині серпня. Мій прогноз такий: 2015 рік не буде спокійний. Знову дуже ймовірний бунти і військові дії. Життя простих людей значно не покращиться за правління Порошенка, а навпаки може бути гірше. Побачимо у 2015 році на чиєму боці правда. Чи готові Ви стати на коліна і попросити вибачення у народу за свою дурість?
Знаю, що тепер модно бути зомбованим лохом. Знаю, що висловлювати свою думку публічно зараз може бути небезпечно, але я люблю правду. Слава астрології! Ганьба таким «патріотам»!
Галина Дичковська
Правда насамперед у вашому/своєму серці і про вас/себе.
Чую у вашому дописі дуже багато звинувачення. Ваші батьки не дали вам хорошого старту в житті?
Чи готова стати на коліна? перед ким? перед вами?
Просити вибачення? у вас?
Однозначно ні.
Якщо зрозумію, що моя «дурість» — це брехня, то так.
А загалом моя «брехня і дурість» якраз в сторону, яка вам не подобається. Мовчу значно більше, ніж говорю. І в цьому є моя брехня, то правда.
Ну, а як вам легше від того, що покричите мені «ганьба». То хай вам буде легше. Авжеж, хоч на щось знадобилась.
h-dychkovska.vkursi.com/7345.html Ось ще один допис про правду. Він в мене в чорновиках якийсь час пилився. Не дописано назагал. Але якось так в резонанс до того, що ви написали.
Матимете нагоду поганьбити ще.
Адам Чесноков
Дякую за відповідь. А чого я маю бути толерантним? Ось пан Георгій Манчуленко називає людей «сміттям» і нічого. Привикайте до сучасної реальності. Так, моє життя не було легке і зараз не легше. Виховувався без батька. Тепер маю проблеми в домі. Вважаю, що людина, в якої все легко приходить, не є духовно сильною, такі люди рідко добиваються якихось висот. Горджуся тим, що захоплююся астрологією. Хоч інколи в своїх текстах можу десь допусти граматичні помилки, але вважаю, що ніхто з політологів тут у Чернівцях не може написати такі складні прогнози як у мене. А цих «вчених» у наш час так багато, що ідуть зі своєю мудрістю торгувати на калинівський ринок.
Думаю, що потрібно патріотам стати на коліна перед матерями, в яких загинули діти. Добре було, щоб люди, які називають себе «патріотами» роздали своє майно бідним, жили як Ісус Христос, і показали приклад іншим людям. Але знаю, що вони на це не здатні. Лише знають багато молоти язиками і розколювати народ.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте